2021

Cookpit Company
Türkiye'nin Markası

2010 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Cookpit Pizza, geçen süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmekle birlikte bünyesine katılacak yeni iş ortaklarıyla bu kazançlı işletmeyi daha yükseklere taşımayı amaçlamaktadır.

Lezzet Şehrine İniyor

Cookpit Pizza olarak, pizza sektörüne "evlere servis" anlayışını getirerek, sektörde önemli bir yeniliğin öncülüğünü yapmış bulunuyoruz. Geliştirdiğimiz fikirler ve gerçekleştirdiğimiz projelerimiz ile sektörde yol gösterici bir konumdayız. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve yaptığımız kampanyalarla misafirlerimize çok avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Pizzaları en lezzetli anında, 30 dakikada teslim ediyoruz. Sunduğumuz tüm bu ayrıcalıklarla Türkiye pizza endüstrisine liderlik ediyoruz. Cookpit Pizza olarak bu güne kadar önümüze koyduğumuz hedeflerin tümünü gerçekleştirdik. İlerleyen yıllarda da farklı başarılarla büyüyeceğimizden Cookpit Pizza ailesi olarak eminiz.

Cookpit Cebinde

Mobil Uygulama Yayında

Cookpit  Mobil Uygulamasını indir hemen anında %10 indirim kazan ve düzenlenen kampanyalar ilk senin haberin olsun ve sürpriz kampanyalardan ücretsiz olarak faydalan.