2022

Cookpit Pizza

İnsan Kaynakları

İK ekibimiz, marka kültürüne uygun olarak çalışmalarında performans geliştirmeyi ön planda tutarak çalışanlarının mesleki gelişimine katkı sağlayan fırsatlar sunmayı ve kariyerlerini desteklemeyi ilke edinmiştir.

Başvurular ve cv dökümanları için 

info@cookpit.net

İnsan Kaynakları

  • Politikamız, işin gerekleriyle çalışanların beceri ve yetkinliklerini buluşturmak, güncel departman ihtiyaçlarına göre ve herkese eşit fırsat ilkesiyle takım arkadaşları seçmek ve sadece çalışanları değil, gerekli noktalarda işin tanımını da geliştirmeyi değerlendirmektir.

    İK yönetimi; nitelikli, huzurlu, dinamik, gelişime açık ve odaklı çalışma ortamı sağlamayı amaç edinmiştir.

  • Seçme ve Yerleştirme

    Çalışan seçme ve yerleştirme aşamasında işin eksiksiz şekilde tanımlanması, iş için gerekli yetkinliklerin belirlenmesi önceliğimizdir. Aday kriterleri belirlendikten sonra uygun olan adaylar üzerinden yaş, cinsiyet, uyruk, ırk, etnik köken, din, politik yaklaşım ve fiziksel durum gözetmeksizin mülakat süreçleri ilerletilmektedir.

+60

Personel Görüşmesi

Günlük Personel Görüşmesi

25K

25000 CV Kaydı

Toplam 25000 Başvuru Aldık

₺6500

Asgari Ücret Üstü

Asgari Ücret Üstü Maaş

+15

Yıllık Tecrübe

Sektörde Toplam Tecrübemiz

Çalışan profilimiz; değişime ve gelişime açık, motivasyonu yüksek, ekip çalışmasına yatkın, takım ruhuna uyumlu, kaynaklarını ve zamanı doğru kullanabilen ve aynı zamanda belirtilen ilkeleri benimsemiş kişilerdir.
  • Empati gösteren, Yapıcı, İnsana değer veren, İşbirliği içerisinde olan, Sorumluluk sahibi, Araştırmacı ve gelişime açık
    Bilgiyi paylaşan Güven verici.
  •  Siz de kariyer fırsatlarında değerlendirilmek üzere CV’nizi
ik@cookpit.net adresine gönderebilirsiniz.