Vizyon
2010 yılında İtalyan lezzetlerini Türk damak tadıyla buluşturmak amacıyla faaliyetlerine başlayan Cookpit Pizza, geçen bu süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmektedir. Ana ilkesini “Türkiye’de Pizza & Cafe konseptini yerleştiremek.” olarak belirleyen Cookpit Pizza , bu doğrultuda kalite ve ilkelerinden taviz vermeden, her şubesinde lezzet çeşitliliğini koruyarak, farklı damak zevklerine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmayı amaçlamaktadır. Yola çıktığımız ortak paydaşlarımızla temel vizyonumuz; kendine özgü sıcak konsept mağazalar, ideal lezzet çeşitliliği, sağlıklı taze doğal ürünler ve saygın hizmet anlayışı ile sektörde yeni bir kulvar oluşturmak ve bu alanda lider olmaktır.
 
Vizyon
Cookpit Pizza, geçen bu süreçte tüm Türkiye’ye yayılmayı amaçlayan dinamik şube yapısıyla sektörünün en iyi markası olma hedefini adım adım gerçekleştirmektedir. 
Ana ilkesini “Türkiye’de Pizza & Cafe konseptini yerleştiremek.” olarak belirleyen Cookpit Pizza , bu doğrultuda kalite ve ilkelerinden taviz vermeden, her şubesinde lezzet çeşitliliğini koruyarak, farklı damak zevklerine hitap eden doğal ve sağlıklı tatlar sunmayı amaçlamaktadır. Yola çıktığımız ortak paydaşlarımızla temel vizyonumuz; kendine özgü sıcak konsept mağazalar, ideal lezzet çeşitliliği, sağlıklı taze doğal ürünler ve saygın hizmet anlayışı ile sektörde yeni bir kulvar oluşturmak ve bu alanda lider olmaktır.

Cookpit Pizza

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat

Cookpit Company